Loading...
Poradenství2019-06-04T13:47:41+02:00

NEJSTE NA TO SAMI

Zajistíme odborné konzultace a mentoring pro vaše personální oddělení a klíčové zaměstnance včetně vedoucích pracovníků na všech úrovních.

Konzultace jsou vždy na základě individuálních klientských požadavků a potřeb. Mohou být skupinové nebo individuální.

KONZULTACE

Věnujeme se individuálním konzultacím a poradenství. Poradí Vám naši specialisté v oboru personalistiky. Zároveň s námi můžete konzultovat konkrétní problematiku ohledně vedení firmy a zaměstnanců. Pomůžeme Vám také s osobním a kariérním rozvojem. Zaměřujeme se na vedení konkrétních situací a problémů stejně jako obecné postupy v dané problematice.

Domluvit konzultaci   

MENTORING

Mentoring je vhodný pro dlouhodobou spolupráci. Naše mentory můžete využít v oblasti HR, Managementu, Leadershipu nebo osobního rozvoje. Vhodný je zejména pro personalisty a manažery, kteří jsou ve své profesi nováčky nebo potřebují podpořit například v konkrétní oblasti. Mentoring může být samozřejmě velmi přínosný i pro velmi zkušené profesionály, kteří se chtějí dále rozvíjet.

Objednat mentoring  

KONZULTANTI

Jiří

MARTIN

KONZULTANT & LEKTOR

Konzultant a lektor v oblasti soft skilss a počítačové gramotnosti se zaměřením na MS office, nástroje projektového řízení a další technologie.

Markéta

MARKÉTA

KONZULTANT MANAGEMENT, LEADERSHIP & LEAN SIX SIGMA

Konzultantka a mentor v oblasti strategického managementu a vedení lidí. Certifikovaný odborník metodiky Lean Six Sigma.

Tomáš

TOMÁŠ

KONZULTANT STRATEGICKÝ MANAGEMENT

Odborník na strategické plánování a řízení firem, nastavování a vyhodnocování procesů. Současně odborník na informační technologie.

Magdalena

MAGDALENA

KONZULTANT & ŠKOLITEL

Zkušená personalistka se specializací na pracovní právo.

Aneta

ANETA

LEKTOR SOFT SKILLS

Lektorka měkkých dovedností, zejména pak Time Management a efektivní komunikace.

Monika

MONIKA

PERSONALISTA & PORADCE

Personalistka zaměřená na motivaci a rozvoj zaměstnanců. Odborné vedení Development centra.

KONTAKTOVAT