Propojujeme talenty & příležitosti

Naše HR podpoří prosperitu vaší firmy

 

Smlouvy. Kompenzace. Benefity. Nábor. Onboarding. Strategie. HR Marketing. Poradenství. Rozvoj. Leadership. Outplacement. A další.

Jsme tu pro vás, ať už potřebujete zajistit nábor, outsourcovat či podpořit vaše personální činnosti nebo poradit s administrativou. Myslíme za vás na každý detail. Zastaneme operativní i strategické úkoly, aby vaše firma byla úspěšná. 

 

Proč do toho jít s námi?

Férová cena

100 % jasných pravidel hry + 0 % zbytečných řečí. U nás víte, za co platíte.

Pracujeme rychle

Jsme agilní. Stíháme více práce za méně času a to se vyplatí nám i vám.

Můžete se na nás spolehnout

Nejsme limitovaní pracovní dobou. Jsme tu pro vás, když nás potřebujete.

Pomůžeme vám

Navrhujeme kroky, které mají hlavu a patu. Přineseme vám reálné výsledky.

Firmám jsme ušetřili statisíce. Pracujeme chytře a efektivně. 

100

Kdo za tím vším stojí? 

Markéta

Markéta

CEO & HR Manager

Markéta je srdcem i hlavou Network Agency. Vymyslí, navrhne, vykomunikuje a zrealizuje projekt pro malého živnostníka i velkou korporaci. Má dar propojovat lidi, kteří by se k sobě jinak nedostali, a umí v pravou chvíli využít své bohaté zkušenosti. Baví ji klást otázky, které jdou k jádru věci, a má šestý smysl pro nalézání originálních řešení tam, kde je jiní nevidí.

Kristýna

Kristýna

Sourcer & Recruiter

Kristýna je chodící nádrž dobré nálady. Už když v telefonu slyšíte její hlas, je vám jasné, že cokoli jde zvládnout v klidu a s úsměvem. Vybere vám přesně takového kandidáta, který k vám profesně i lidsky nejlépe zapadne. A bude o něm vědět, i co rád snídá. Schválně to zkuste!

Martin

Martin

HR Marketing

Martin je náš tichý pohon v pozadí, který žene dopředu kampaně, točí videa a vymýšlí rozličné komunikační cesty mezi uchazeči, vámi a námi. Má vrozený proklientský přístup a vyřeší každý problém, který pro vás vyřešit potřebujeme. Vzbuďte ho klidně o půlnoci, vysype nové nápady a s ledovým klidem je začne realizovat.

Adéla

Adéla

Operations Manager

Adél umí nadchnout lidi svým obrovským tahem na bránu. Než si uděláte ranní kávu, zastane práci několika lidí. Ať budete potřebovat cokoli, můžete se spolehnout, že využije své know-how spojené s raketovou energií, sežene ty správné lidi a otočí zeměkoulí, abyste dostali, co si přejete. Je empatická a má přirozený cit pro to, co lidé potřebují.

markéta hildebrandtová, network agency 

„Existuje tisíc možností, jak HR služby outsourcovat. Najdu pro vás tu nejlepší.“

partneři

meetup.com

Co se u nás děje?

Dostávejte v malých dávkách novinky z Network Agency.

Kontakt

Telefon

Markéta Hildebrandtová

+420 731 637 173

Email

office@networkagency.cz

Adresa

Braunerova 563/7, Praha 8