Propojujeme talenty & příležitosti

Naše HR podpoří prosperitu vaší firmy

 

Smlouvy. Kompenzace. Benefity. Nábor. Onboarding. Strategie. HR Marketing. Poradenství. Rozvoj. Leadership. Outplacement. A další.

Jsme tu pro vás, ať už potřebujete zajistit nábor, outsourcovat či podpořit vaše personální činnosti nebo poradit s administrativou. Myslíme za vás na každý detail. Zastaneme operativní i strategické úkoly, aby vaše firma byla úspěšná. 

 

Proč do toho jít s námi?

Férová cena

100 % jasných pravidel hry + 0 % zbytečných řečí. U nás víte, za co platíte.

Pracujeme rychle

Jsme agilní. Stíháme více práce za méně času a to se vyplatí nám i vám.

Můžete se na nás spolehnout

Nejsme limitovaní pracovní dobou. Jsme tu pro vás, když nás potřebujete.

Pomůžeme vám

Navrhujeme kroky, které mají hlavu a patu. Přineseme vám reálné výsledky.

Firmám jsme ušetřili statisíce. Pracujeme chytře a efektivně. 

100

Kdo za tím vším stojí? 

Markéta

Markéta

CEO & HR Manager

Markéta je srdcem i hlavou Network Agency. Vymyslí, navrhne, vykomunikuje a zrealizuje projekt pro malého živnostníka i velkou korporaci. Má dar propojovat lidi, kteří by se k sobě jinak nedostali, a umí v pravou chvíli využít své bohaté zkušenosti. Baví ji klást otázky, které jdou k jádru věci, a má šestý smysl pro nalézání originálních řešení tam, kde je jiní nevidí.

Šárka

Šárka

HR Expert & Coach

Šárka je empatik a tuhle svoji přednost využívá na maximum. Ať se jedná o koučovaní, nastavení náborové strategie s managery nebo řešení vztahů na pracovišti (i mimo něj). Pomáhá lidem ujasnit si své cíle, myšlenky, potřeby, hodnoty a propojovat je s realitou. Nejlépe se cítí na místech kde je kladen důraz na dobré a dlouhodobé vztahy. 

Jana miluje rozvoj. A to jak profesní, tak osobní. Spojila mnohaleté zkušenosti z HR, kde se nejraději věnuje vzdělávání a motivaci lidí, s koučinkem. Teď rozvíjí a motivuje skrze rozvojové workshopy a individuální koučink, do kterých vnáší svou empatickou a zároveň pragmatickou povahu. 

Jana

Jana

HR Development & Coach

Kristýna je chodící nádrž dobré nálady. Už když v telefonu slyšíte její hlas, je vám jasné, že cokoli jde zvládnout v klidu a s úsměvem. Vybere vám přesně takového kandidáta, který k vám profesně i lidsky nejlépe zapadne. A bude o něm vědět, i co rád snídá. Schválně to zkuste!

Kristýna

Kristýna

Sourcer & Recruiter

Martin

Martin

HR Marketing

Martin je náš tichý pohon v pozadí, který žene dopředu kampaně, točí videa a vymýšlí rozličné komunikační cesty mezi uchazeči, vámi a námi. Má vrozený proklientský přístup a vyřeší každý problém, který pro vás vyřešit potřebujeme. Vzbuďte ho klidně o půlnoci, vysype nové nápady a s ledovým klidem je začne realizovat.

Alena

Alena

Sourcer & Recruiter

Alenka je aktivním HR nadšencem. Vrhla se s námi do personálních vod v recruitmentu a proniká do tvoření náborových strategií pro jednotlivé pozice. Její největší předností je komunikace s lidmi a její milý a ochotný přístup. Možná vás překvapí, že její velkou vášní je herectví.

Janča raději než komunikaci s lidmi má administrativu. S bravurní pečlivostí připraví smlouvy a papíry. Vytváří a analyzuje reporty a na základě toho navrhne zlepšovák procesu a upozorní nás na všechny nedostatky.

Jana

Jana

HR Admin

Adél umí nadchnout lidi svým obrovským tahem na bránu. Než si uděláte ranní kávu, zastane práci několika lidí. Ať budete potřebovat cokoli, můžete se spolehnout, že využije své know-how spojené s raketovou energií, sežene ty správné lidi a otočí zeměkoulí, abyste dostali, co si přejete. Je empatická a má přirozený cit pro to, co lidé potřebují.

Adéla

Adéla

Operations Manager

markéta hildebrandtová, network agency 

„Existuje tisíc možností, jak HR služby outsourcovat. Najdu pro vás tu nejlepší.“

partneři

meetup.com

Co se u nás děje?

Dostávejte v malých dávkách novinky z Network Agency.

Kontakt

Telefon

Markéta Hildebrandtová

+420 731 637 173

Email

office@networkagency.cz

Adresa

myhive Palmovka FOUR, Voctářova 18, 180 00 Praha 8

cs_CZCzech